Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'nun emekli öğretmen babası Alaettin Işıksu toprağa verildi.

NE OLMUŞTU?

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Isıksu'nun babası Alaettin Işıksu, Korucuk Mahallesindeki evinin bahçesinde zaman geçirdikten sonra evine çıkarken fenalaşmıştı. Alaettin Işıksu'nun rahatsızlığını fark eden komşuları ve ailesi durumu 112 sağlık ekiplerine bildirmiş, baba Işıksu kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kalp krizi sonrası hayatını kaybetmişti. Alaettin Işıksu, hayatını kaybettikten sonra Yogarlar Mezarlığına getirilmişti.

 

TOPRAĞA VERİLDİ

Başkan Işıksu'nun emekli öğretmen olan babası Alaettin Işıksu’nun cenazesi öğle namazına müteakiben Yenigün Mahallesi Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazı ardından Arifiye Merkez Mezarlığında toprağa verildi.

 

ÇOK SAYIDA SEVENLERİ KATILDI

Baba Işıksu'nun cenaze namazına AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'un yanı sıra siyasi partilerin ilçe başkanları, İlçe belediyelerin başkanları, daire müdürleri ve çok sayıda sevenleri katılarak Başkan Mutlu Işıksu'yu ve ailesini yanlız bırakmadı.