Sakarya’nın en yeni ve en konforlu oteli olan Luxon Hotel Serdivan’da açılıyor.

Serdivan Kampüs kavşağında inşa edilen Sakarya’nın en yeni, adı gibi lüks ve en konforlu oteli Luxon Hotel Cuma günü hizmete giriyor. Luxon Hotel Sakarya’da 65 odası, 140 yata, 2 toplantı salonu bulunurken, kusursuz hizmet anlayışı ile şehrin yeni gözdelerinden biri olacak.

 

TOPLANTI SALONU

Salon Luxon Toplantı ve organizasyonlarınız için en yeni ve en seçkin adres olmaya aday. Toplantılara, kahvaltı ve organizasyonlar ile birlikte düğün, nişan gibi etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanan Salon Luxon şehrin en yeni ve modern toplantı salonu olarak hizmet verecek.

 

GLORİA JEAN’S COFFEE İLE KAHVE KEYFİNİZ HEP TAZE

Luxon Hotel Sakarya bünyesinde faaliyete başlayan Gloria Jean’s Coffee hem otel misafirlerine hem de tüm Sakaryalılara hizmet verecek. Her gün 08:00- 24:00 saatleri arasında açılacak olan Gloria Jean’s Coffee’de en seçkin dünya kahvelerini içebilir, en seçkin lezzetleri tadabilirsiniz.

 

KURUMSAL KONAKLAMALARDA EN İYİ HİZMET

Luxon Hotel Sakarya şirket ve kurumsal konaklamalar için en iyi hizmeti sunuyor. Balkonlu odaları ile geniş yaşam alanlarında misafirlerini ağırlayan Luxon Hotel Sakarya misafirlerinden çok güzel değerlendirmeler alarak, kurumsal konaklamaların Sakarya’daki yeni adresi oldu.

 

TÜM SAKARYALILAR DAVETLİ

Serdivan İlçesi Kemalpaşa Mahallesi kampüs kavşağında bulunan otelde cuma günü yapılacak açılış törenine tüm Sakaryalılar davet edildi.