Bundan 2.5 ay önce Marmara Bölgesi’nin en büyük bebek, çocuk ve gençlere hitap eden mağazası olarak Koronavirüse karşı alınan tüm tedbirlerle hizmete açılan Sakarya'nın markası Genç Bebe’nin açılış törenine katılamayan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir; önceki gün bu mağazayı ziyaret ederek; “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. 


Esnaf ziyaretleri kapsamında; Sakaryalı girişimci İşadamı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Atalar tarafından Serdivan Arabacıalanı Çark Caddesi’nde hizmete giren Genç Bebe’nin 4. mağazasının açılışına katılamayan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir; önceki gün bu mağazayı ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Mağaza hakkında Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’e bilgi veren Genç Bebe Yönetim Kurulu Başkanı Ali Atalar; Serdivan ASEM, Adapazarı Dar Sokak, Kocaeli MOBESKO’dan sonra bin 100 metrekareye sahip, Marmara Bölgesi’nin en büyük bebek, çocuk ve genç mağazası olduğunu belirti. Mağazalarında; organik ve pamuk doğal anti bakteriyel ürünlerin bulunduğunu ifade eden Ali Atalar; “Biz Sakarya’dan 10 ülkeye ihracat yapan, e-ticaret ile de tüm ülkeye de organik ve pamuk doğal anti bakteriyel ürünler göndermekteyiz. Burada, 8 deneyimli personel kadrosu ile 35 istihdam sağlıyoruz. Bu mağazamızda, bebek, çocuk ve gençler için A’dan Z’ye her şey mevcut. Burada bir çocuğun doğumundan gençliğine kadar her şey bizde mevcuttur. Çünkü bizden alışveriş yapan müşterimiz evlendikten sonra da bize geliyor” dedi. 


NAYİR: “Esnaflarımız, yeni döneme göre işyerleri
içerisinde çeşitli düzenlemeler yaptıklarını gördük”
Genç Bebe Yönetim Kurulu Başkanı Ali Atalar’ı açtığı 4. mağazasından ve Sakarya’ya istihdam sağlamasından dolayı tebrik eden Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ise; “Esnaflarımız; Yeni Koranavirüs’ten (Covid-19) dolayı tüm tedbirlerini almışlar. Artık, kontrollü sosyal hayat olarak nitelendirilen bu yeni dönemde maske, sosyal mesafe ve hijyene artık daha fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Esnaflarımızın tüm tedbirlerini alarak yeni döneme göre işyerleri içerisinde çeşitli düzenlemeler yaptıklarını gördük. Bu konuda tüm vatandaşlarımızın alışverişlerinde daha duyarlı davranacaklarına inanıyoruz. Bu vesileyle bundan 2.5 ay önce açılışını yaptığı, bizimde yoğun programlarımızdan dolayı katılamadığımız Genç Bebe’nin 4. Mağazasının hayırlar olmasını diler, Ali Atalar beyi de tebrik ederiz” dedi.