Medyamavi Teknoloji Haberleşme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan MedyaMavi, 2012 Ocak ayında, Adapazarı’nda faaliyete geçti

  • 2020-02-06 11:18:42 118 Defa Okundu

İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan MedyaMavi, 2012 Ocak ayında, Adapazarı’nda faaliyete geçti. 

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle Kosgeb projeleri ve danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla Web hizmetleri tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı. 

Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitelerinin içerik ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daima gelişip, web ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş MedyaMavi olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Yorumlar